1

Pojedinačno brzopotezno prvenstvo KZŽ

05.06.2022. 

 Rapid – Krapina


Odlično organiziran turnir u Krapini i odlični uvjeti za igru u restoranu krapinskog KTC-a…!

Veliki odaziv igrača, zanimljive borbe na 64 polja, puno neočekivanih rezultata…

Turnir su jako dobro i brzo vodile iskusne sutkinje Mirjana Medić i Radmila Švaljek…svaka im čast…!

Na kraju najbolji su dobili pehare i novčane nagrade, a svi sudionici počašćeni ukusnim ručkom…!

Gens uns sumus

Izvor : MK Damir Mravunac 😎

PS…I drugi područni savezi trebali bi se ugledati na zagorske šahovske entuzijaste i djelatnike, 

       te organizirati takva jednodnevna prvenstva…u rapidu i blitzu…!

 

Fotke s turnira

https://photos.app.goo.gl/GRArXtuAbx2UjRKc7

 

 

VIII. otvoreno prvenstvo Krapinsko-zagorske županije u ubrzanom šahu

Organizator   Šahovski savez Krapinsko-zagorske županije
   
Tempo igre ( Rapid )  10 min + 5 sek za svaki potez po igraču 
Lokacija   Krapina, Restoran KTC Krapina, Bobovje 57c
Broj kola  9
Sustav sparivanja  Švicarac

 

Chess-Results Server Chess-results.com – VIII. otvoreno prvenstvo Krapinsko-zagorske-županije u ubrzanom šahu

 

Konačni poredak nakon 9 Kola ( ukupno 70 igrača )

Mj. SNo   Ime Vrsta FED RtgI Klub/Grad Bod.  TB1   TB2   TB3 
1 8 IM Hrešć Vladimir S65 CRO 2238 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 7,0 50,0 45,0 54,0
2 2 IM Srbiš Jurica   CRO 2428 ŠK Liburnija, Rijeka 7,0 49,0 44,5 53,0
3 3 IM Rogulj Branko S65 CRO 2383 ŠKRM Caissa, Zagreb 7,0 48,0 43,0 52,0
4 6 IM Biti Ozren   CRO 2282 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 7,0 47,5 42,0 50,5
5 1 GM Lalić Bogdan   CRO 2458 ŠK Petar Sedlar – Pepe, Kaštel Novi 6,5 48,5 43,5 53,0
6 5 FM Šegović Goran   CRO 2286 ŠK Sloboda, Mihovljan 6,5 45,5 41,0 49,0
7 4 FM Trbojević Mladen   CRO 2324 ŠK Stridon, Štrigova 6,0 49,5 44,0 54,5
8 9 FM Hrvačić Pavle   CRO 2217 ŠK Krapina, Krapina 6,0 49,0 43,5 53,5
9 10 FM Havaš Ladislav   CRO 2209 ŠK Krapina, Krapina 6,0 45,5 41,5 47,5
10 14 MK Mravunac Damir S65 CRO 2150 ŠK Špansko, Zagreb 6,0 43,5 39,5 47,0
11 16 MK Zelenika Zoran   CRO 2140 ŠK Straža, Hum na Sutli 6,0 43,5 39,0 48,0
12 34 MK Svrtan Zlatko   CRO 1939 ŠK Gaj, Mače 6,0 42,0 37,5 46,0
13 7 IM Jušić Zdenko   CRO 2249 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 6,0 42,0 37,5 45,5