Aktivnosti kluba 2013

image_pdfimage_print

 

 

Šah, Sport

11.01.2013 – Prvenstvo juniora Straža – 15 min  1.Petek Matija   2.Kunštek Valentino  3.Špiljak Rafael

20.01.2013. Slovenska liga I kolo

24.01.Upravni odbor-Predsjedništvo

03.02. Dan Grada Oroslavja – Hamer četvrti,Zelenika peti,Štruklec deveti…

07.02.Fašnik –kuhanje graha

08.02.Skupština KZŽ – 3 pehara, 2 Zelenika + 3 mjesto Kup)

10.02.II Kolo Slovenska liga Šmarje

14.02.Predsjedništvo

15.02. Skupština ŠK Straža – prekid

16.02. Slovenska liga Kumrovec

17.02. Kup KZŽ – Zelenika,Gorup,Hamer,Kubale

24.02. Kup KZŽ

10.03. Kup KZŽ Začretje

16.03.Slovenska liga – IMENO

17.03.Prvo kolo IV D liga – Hum na Sutli – Mače pobjedilo 4,5:1,5

23.03. Zadnje kolo Slovenska liga

– Osvojeno I mjesto (Zelenika,Gorup,Kubale,Hamer,Štruklec,Očko…)

– Zelenika I mjesto 11 kola

– Kunštek Valentino 3 mjesto – turnir mladih

05.04. Održano takmičenje u OŠ Josip Debeljak

07.04. II Kolo IV D liga Začretje –Zelenika bod

14.04.III Kolo IV D Liga  Hum na Sutli – Zelenjak 4:2

20.04. Dan Općine-Turnir na Videžu

21.04.IV Kolo IV D Liga –Krapina 4 1/2: 1 ½ – Zelenika bod

26.04. Nastup Juniora u Šmarju – 3 i 4 mjesto od 40 (kunštek V.,Špiljak R.)

27.04. Susret – Stević,Žaja,Mezak,Soldo…..trening s juniorima

05.05. Dan Grada Klanjca – brzopotezni turni r 9 kola – Zelenika prvi (Gorup četvrti)

12.05. Kup KZŽ u ubrzanom šahu (13. Zelenika;29. Gorup;50 Hamer;56 Štruklec;57 Krklec;59 Cipan……)

18.05. Memorijalni turnir Jožeta Antolinca Maribor (Zelenika prvi….Robert Kunštek najuspješniji do 12 godina)

01.06. Kutjevo – Zelenika 15-i (od 65 )

02.06. Ekipni turnir KZŽ – Krapina

06.06.Skupšina – nastavak – Izabrano novo vodstvo

15.06. Dan Općine Šmarje (Gorup,Goručan,Štruklec,Očko Z. – 4 mjesto)

22.06. 60 godina ŠK Šentjur (Očko,Štruklec,Špiljak,Krklec  – 7 mjesto)

26.06.OPEN KRAPINA 2013 (Špiljak,Krklec,Cipan,Hamer,Štruklec) Hamer 4,Krklec 9…..

29.06. Sportske igre mladih Zabok – Kurtušić.Kunštek K,R i V,Matija Petek – u Split drugoplasirani Kristijan Kunštek

30.06.Turnir Sv. Petar Prišlin-organizacija (38 takmičara)

07.07. RHZK emisija o OPEN HUM NA SUTLI 2013

10.07.Stević,Žaja,Soldo – dogovor oko HUM OPEN 2013

13.07. MAČE – tradicionalni brzopotezni šahovski turnir „Tamburaška noć 2013.“ 

11.08. Turnir Oroslavje –Zelenika prvi,Hamer 9

28.08. Turnir SV.KRIŽ ZAČRETJE

29.08.2013 · HUM NA SUTLI – U sklopu turnira Open Hum na Sutli 2013, SIMULTANKA sa GM Ivan Žaja.

30.08. – 07.09. Open Hum na Sutli

17.09.2013 ·MARIJA BISTRICA – turnir Bistričko ljeto . Zelenika 2  i Gorup 3

28.09. Kadetsko prvenstvo KZŽ – Oroslavje

30.09.2013 · PREGRADA –  „Berba grozdja 2013“  – Zelenika drugi

13.10. 6 KOLO IV Liga centar D  – ŠK Straža – Oroslavje 4:2

20.10. 7 Kolo- Krapinske Toplice – Straža  4 ½:1 ½

27.12.Turnir ŠK Straža-Restoran „IVA“- 1.Kubale Marko,2.Hamer Ivan

 

 

 

 

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *